הפעל נגישות

דלתות כניסה חרש עץ

 

עיצוב הדלת ובטיחות

line - [IMG]

 

דלת כניסה מהווה שער בין העולם החיצון למה שקורה אצלנו בבית ולכן כשאנו בוחרים דלת כניסה, עלינו לקחת בחשבון לא רק את העיצוב והיופי אלא גם את הבטיחות. דלת עץ מאפשרת לנו לקבל בחבילה אחת גם דלת מעוצבת וגם דלת בטיחותית, כמו תמיד, יש לשים לב לאחריות וניסיון החברה. ככה תבחרו לבית שלכם דלתות מעוצבות ובטיחותיות.

תאמינו או לא, עיצוב נכון יכול להתחיל כבר בכניסה. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של דלתות עץ, בצפיפות, צבעים וגימורים שונים, כך שדלת הכניסה לא תהיה סתם פלטה חסרת משמעות אלא אלמנט שישתלב בעיצוב הכולל של הבית.

העץ הוא חומר טבעי ולכן בחירה בו מקרינה טבע, חופש ורצון לשלב חומרים טבעיים בסגנון הכולל של הבית. אין ספק כי בניגוד לדלתות פלדה מאיימת וחסרת כל ייחוד, דלת עץ מצביעה על יצירתיות ומאפשרת גיוון עיצובי רב יותר, החל מתבליטים, טקסטורות, משחקים עם זכוכיות ועוד.

 

אין ספק כי בחירה בדלת עץ אומרת משהו על ההשקעה שלכם בבית, על הרצון שלכם לעצב את הבית מ א' ועד ת'. בלי לחסוך בשום פרט. אך האם כאשר אנו בוחרים בדלת עץ, אנו מתפשרים על בטיחות ?

בהחלט לא. אנשים רבים נוטים לחשוב שדלת עץ פחות בטיחותית, משום שהיא עשויה עץ. מדובר בהנחה שגויה. דלת עץ היא חזקה ומאסיבית, וניתן לשלב בה מנעול רב בריחי, מנעול מולטילוק או מנעול עליון על מנת להכפיל את הקושי בפריצה "חכמה" או פיזית.

 

יחד עם זאת, כאשר מדובר על דלת עץ, המנעול המומלץ להגנה מרבית הוא מנעול מולטילוק, מנעול בעל מספר זרועות פנימיות אשר בעת הנעילה חודרות למשקוף בכל הכיוונים ממש כמו בדלת פלדלת העשויה פח. מנעול זה מעניק הגנה מקסימאלית ורק חברות מובחרות, המתמחות בעיצוב, ייצור והתקנה של דלתות עץ, משלבות אותו כחלק אינטגראלי מהדלת, להגנה שלכם.

 

ראה: דלתות כניסה

 

 

 

 

חרש עץ

 

רחוב ההסתדרות 236 מפרץ חיפה

טל. 04-8722333

פקס: 04-8403228

דוא"ל: info@h-e.co.il

 

בניית אתרים