הפעל נגישות

דלתות כניסה חרש עץ

 

טיפים לבחירת דלת כניסה

line - [IMG]


1. סוג העץ- כאשר בוחרים דלת עץ, חשוב לדעת מהו סוג העץ בו ישתמשו על מנת לייצר את הדלת.

2. סוג המנעול- כיום ניתן לשלב בדלת עץ מנעולים בטיחותיים להגנה מקסימאלית. כאשר הינכם באים לבחור דלת עץ, חשוב לברר מהו סוג המנעול המותקן, כאשר בדלתות עץ המנעול הנכון ביותר הוא מנעול מולטי-לוק.

3. לא פחות חשוב, כיום יש חברות מתקדמות לייצור דלתות עץ, המאפשרות לשלב בדלת מנעולים חכמים כמו מנעול ביומטרי (מנעול טביעת אצבע) במידה והינכם רוצים מנעול מתקדם יותר, חשוב שתדעו האם החברה שבחרתם יודעת לשלב מנעול מסוג זה בדלת עץ.

4. אחריות החברה- חשוב לברר מהי מידת האחריות של החברה על דלת העץ, כמה זמן היא נמשכת, מה היא כוללת, האם האחריות תקפה גם לגבי המנעול שבדלת.

 

דלת עץ היא הפתרון המושלם למי שמחפש לשלב בין מקוריות, יופי ובטיחות. כאשר הינכם בונים או מעצבים בית, משרד, עסק או כל חלל אחר. מומלץ להתעניין באופציה של דלת כניסה מעץ. אין ספק שהבאים אליכם יתרשמו !

 

 

דלתות עץ, איך הן משדרגות לנו את הבית

אם בעבר דלתות עץ נתפסו כמשהו מיושן, היום הן כבר פריט אופנתי המעיד על סטאטוס ומעמד. כמו כל פריט מעץ, גם דלתות עץ דורשות בחינה של השוק, טיפול והבנה, אבל כשבוחרים בהן אי אפשר להישאר אדיש לתוצאה. דלת עץ בחדרים הפנימיים או בכניסה לבית, אם תקנו במקום הנכון, לא משנה איפה תשלבו דלתות עץ, האורחים כבר יתעכבו ליד הדלת.

בנייה או שיפוץ של בית כרוכים בהשקעה, זמן ומשאבים. לא משנה אם לקחנו מעצב או עשינו זאת בכוחות עצמנו, התוצאה הסופית חייבת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולקלוע לטעם שלנו. פעמים רבות אנו משקיעים בכל חדר, בארונות מטבח, בצבע שעל הקירות ושוכחים את הדלת. מה שנמצא בחזית ומזמין אנשים להיכנס פנימה אל הבית.

 

היום ניתן למצוא דלתות עץ גם לדלת כניסה וגם לדלתות פנים, כאשר סוג העץ קובע את חוזק הדלת ומשקלה. כאשר מדובר על דלתות בחדרים הפנימיים, מומלץ לבחור בדלתות לבודות אשר קלות מדלתות עץ אך עם משקופים מעץ גושני על מנת למנוע בלאי מואץ של משקופי הדלת.

 

בדלת הכניסה, לעומת זאת שווה ללכת על דלת עץ מעץ מלא הנקרא גם עץ גושני.

 

ראה: דלתות כניסה מעוצבות

 

 

 

 

 

חרש עץ

 

רחוב ההסתדרות 236 מפרץ חיפה

טל. 04-8722333

פקס: 04-8403228

דוא"ל: info@h-e.co.il

 

בניית אתרים