הפעל נגישות

דלתות כניסה חרש עץ

 

טיפול בדלתות עץ

line - [IMG]


החלטתם ללכת על דלת עץ? בחירה מעולה שבוודאי תשנה את כל מראה הכניסה של הבית.
היות והעץ הוא חומר טבעי, חשוב מאוד לטפל בו באופן נכון, כך שהדלת תשמר לאורך זמן, מבלי שתצטרכו להשקיע כסף וזמן בהחלפה או בשדרוג הדלת ותיהנו מדלת העץ שלכם לאורך שנים.


הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לשמור על הדלת!

ההחלטה לרכוש דלת עץ היא הרבה פעמים החלטה רגשית. אנשים אוהבים דלת עץ כי היא מקנה לחלל מראה עתיק, מרשים ומציעה לא אחת, אפשרויות משחק רבות יותר מאשר דלת מפח. דמיינו לעצמכם דלת עץ עם בריח גדול, דלת עץ עם תבליטים ואם פתח הכניסה שלכם רחב יותר, דמיינו דלת עץ מאסיבית בצבע אגוז בוהק בשילוב זיגוגי זכוכית. אין מי שלא היה רוצה להיכנס בדלת הזו.

אם גם אתם נמנים על אוהבי דלתות העץ ורואים את היופי שבמראה עתיק וטבעי יותר, חשוב שתדעו שההחלטה הזו חייבת לבוא עם נכונות לשמור על הדלת, כך שתישמר לאורך זמן.

 

לפני הכול, חשוב לרכוש דלת עץ מחברה המתמחה בייצור דלתות עץ, כך שאתם בטוחים שהדלת שרכשתם עומדת בסטנדרטים המחמירים ביותר ועשויה מעץ איכותי. נקודת פתיחה טובה תבטיח לכם דלת עץ שתוכלו ליהנות ממנה לאורך שנים.

בעת רכישת הדלת, חשוב לוודא שדלת העץ שבחרתם אכן עמידה לתנאי מזג אוויר משתנים, כמו שמש קופחת או מטר חזק, כך שמגע ישיר של מים או קרני שמש חזקות עם דלת עץ, לא יגרמו לנזקים. במידה ולא, מומלץ להתקין גגון מעל דלת העץ, על מנת שיספק הגנה לדלת בכל תנאי מזג אוויר.

 

דלת עץ עלולה להישרט ולהינזק ולכן מומלץ מאוד למרוח עליה שכבה של לכה, כך שתשמרו על הדלת בפני שריטות, סדקים או נזקים שונים שעלולים לפגוע במראה הדלת.

 

ניקיון, ניקיון, ניקיון. כאשר אנחנו מנקים את הבית, חלונות ודלתות פנים הם הרבה פעמים משהו שנשכח. כאשר יש לנו דלת עץ, מומלץ לנקות את הדלת בתדירות גבוהה, עם חומרים מתאימים לדלת עץ, כך שהדלת תישמר.

עץ כמו כל חומר טבעי מזמין מזיקים ולכן מומלץ מעבר לשמירה על הניקיון להתקין סף דינאמי. הסף הדינאמי אוטם את הרווח בתחתית הדלת, כך שחרקים ומזיקים לא יכולים לחדור אל הדלת ולהרוס אותה.

 

דלת עץ יכולה לתת לבית שלכם נופך אחר, מסתורי או עתיק. אין ספק כי רכישת דלת עץ משדרגת את הבית וככל שתשמרו עליה יותר, כך תיהנו ממנה לאורך שנים רבות יותר , אתם והפוקדים את הבית.

 

ראה: דלתות כניסה

 

 

 

חרש עץ

 

רחוב ההסתדרות 236 מפרץ חיפה

טל. 04-8722333

פקס: 04-8403228

דוא"ל: info@h-e.co.il

 

בניית אתרים