הפעל נגישות

דלתות כניסה חרש עץ

 

התאמת דלתות פנים

line - [IMG]

 

דלתות הן פריט דומיננטי בכל בית וזאת משום שהם מהוות חלק בלתי נפרד מהעיצוב הביתי, הדלת הראשית של הבית היא הדלת הדומיננטית ביותר, בדרך כלל היא תהיה מעוצבת או גדולה ועבה במיוחד ודלתות הפנים מעט פחות.

 

כיום דלתות פנים עברו מהפך ואם פעם יכולתם למצוא רק דלתות פנים מעץ פשוט וללא שום עיצובים הרי שהיום התמונה שונה לחלוטין.

דלתות פנים כיום מעוצבות מחומרים רבים ובעיצובים שונים אך ניתן לומר כי דלתות פנים מעץ הן הפופולאריות ביותר, מדובר למעשה באותן דלתות עץ שהיו קיימות מאז ומתמיד אך כיום ישנם עיצובים חדשים, דגמים ייחודיים ושלל אפשרויות שלא היו בעבר.

 

מדוע ניתן לעצב ולהשתמש בחומרים רבים כשמדובר בדלתות פנים מעץ ?

 

דלתות פנים בשונה מדלתות חוץ הן דלתות שאינן חשופות לפגעי מזג האוויר ולכן ניתן להשתמש בחומרים רבים כשמייצרים אותן, ניתן להדביק עליהן שלל אביזרים, תוספות וחומרים ללא החשש שמה הם יפגעו, יתקלפו או יתפרקו עם הזמן.

 

בדלתות פנים תוכלו לשלב אלמנטים רבים של עיצוב כגון קרמיקה, שילוב של דלתות עץ ופורניר או זכוכית, זכוכית צבועה, פסיפסים, שילוב של זכוכית מצוירת ועוד.

 

אין ספק כי זהו יתרונן הגדול של דלתות הפנים אך יש להבין כי חשוב מאוד לבחור דלתות פנים מעץ באיכות גבוהה מאוד, הדבר החשוב ביותר אולי שיש לשים אליו לב הוא עניין הבידוד, מדובר גם בבידוד של חום וקור וגם בבידוד מפני רעשים בבית.

 

חשיבות בידוד הקור והחום גדולה וזאת משום שאם הדלתות לא יהיו עם רמת בידוד גבוהה אתם עלולים לבזבז חשמל רב בחימום או קירור החדר בעוד הוא לא מצליח להישמר בתוך החדר משום הבידוד החלש.

 

חשיבות הבידוד מפני רעשים היא משום שבתוך הבית יש צורך לבדד מפני רעשים כדי לשפר את איכות החיים שנמדדת פעמים רבות על פי עובדה זו, רק תתארו לעצמכם אח קטן וצווחן בקצה המסדרון כשהדלת שלכם היא ברמת בידוד נמוכה במיוחד או שהבן הגדול שומע מוזיקה בחדר שלו מעבר לקיר ומרעיד את קירותיכם יומם ולילה.

 

אז איך תבחרו את הדלת לבית שלכם ?

 

יש כיום מאות דוגמאות של דלתות פנים מעץ ולכן הבחירה יכולה להיות מעט קשה, אתם יכולים מצד אחד להתייעץ עם גורמים מביני עניין, הדבר החשוב שעליכם לעשות הוא להתאים את הדלת לבית גם מבחינת הנוחות וגם מבחינת העיצוב הכללי.

דלת הזזה למשל תתאים במיוחד לבית קטן משום שהוא תופסת מעט מקום, שימו לב רק כי יש לה כיס אליו היא יכולה להיכנס והיא לא מגבילה אתכם במקום בו אתם יכולים להציב ריהוט בתוך החדר.

דלתות פנים גדולות ומרשימות רצוי לשים בבתים גדולים ומרשימים משום שאחרת הם לא ימצאו את עצמן מבחינת העיצוב.

 

ולסיכום - בחרו דלת פנים מעץ איכותי, ברמת גימור גבוהה והתאמה לעיצוב הכללי של הבית. זכרו כי דלת הכניסה מרמזת על העיצוב הפנימי אך דלתות הפנים מהוות חלק בלתי נפרד ממנו.

חרש עץ

 

רחוב ההסתדרות 236 מפרץ חיפה

טל. 04-8722333

פקס: 04-8403228

דוא"ל: info@h-e.co.il

 

בניית אתרים