העולם של דלתות הכניסה

בשנים האחרונות, גדל הביקוש לדלתות כניסה מעוצבות אשר ממלאות תפקיד כאלמנט עיצובי לכל דב, ואף ניתן להגדיר אותן כפריט במוזיאון אשר הוא בעל אפיון משל עצמו ונעשה בקפידה תוך שיקולים אמנותיים ומעשיים.

זה מכבר התחלנו לראות יותר ויותר דלתות מעוצבות בעל אופי וסגנון אשר מראות יותר מהכול את ההתפתחות המסיבית של התחום ומציע היצע רחב של דגמים לכל דורש. 

בנוסף, גם התחום של הייצור הפרטי התפתח מאוד וכעת נפוצה יותר האפשרות ליצור את הדלת במיוחד עבורכם, כלומר לבצע את ההתאמה המושלמת של הדלת לבית ולאופי הלקוח.
כאשר הייצור נעשה האופן כזה, הטעם שלכם הוא זה הקובע את המראה של הדלת, וכך כל אחד יכול ליצור את דלת חלומותיו ולהקנות לה את המראה המיוחד שלה.

אם כן, הדבר נפוץ יותר בבתים פרטיים כאשר גודל המפתח של הדלת הוא רחב יותר ובדרך כלל נתון לשליטת הלקוח בצורה גמישה יותר ומאפשר מראה מפואר ומרשים יותר. 

אך גם בבתי דירות בהם הגדלים של הפתחים הם בדרך כלל סטנדרטיים ללא אפשרות לשנות, גם שם ניתן לראות דוגמאות לדלתות מיוחדות ומרהיבות ביופיין.

דלתות כניסה בעיצוב אישי

לא ניתן להתעלם מדלת בעבודת יד אשר מעוצבת בהתאם לדרישה אישית של הלקוח ומתאימה לכל שפת העיצוב הספציפית לפי הבית שאליו היא מיועדת, להבדיל מדלתות אשר נעשות בתהליך ייצור תעשייתי ואינן בעל מרכיבי זיהוי פרטניים ואישיים.
כך ניתן להקנות מראה שונה לכל מוצר באמצעות שימוש בסוגי עץ שונים בעל צבעוניות וטקסטורות המייחדות אותם.
במידה ורוצים דלת בגוון מסוים שאינו עץ, יש אפשרות לצבוע את הדלת וליצור גוונים או משטחים משלימים עם שימוש בצבעוניות משתנה, כאשר הצביעה נעשית על העץ עצמו תוך שימוש בחומר הטוב ביותר.

דלתות כניסה בעבודת יד הן מוצר אשר מתחילתו ועד סופו נעשה ע"י אמן מומחה בתחום בעל ידע ומיומנות ומשלב תוכו אלמנטים מעולם הציור והפיסול.
העבודה היא דקדקנים ומוקפדת מאוד וכך נוצרת יצירת אומנות אשר תשמש אתכם לשנים ארוכות, המהווה שילוב של מוצר איכותי ומרהיב זה השילוב המושלם המאפשר את ההנאה ממנו לשנים ארוכות.
כמו כן, ניתן להוסיף אלמנטי עיצוב מגוונים מעבר לצביעת הדלת כמו חלוקה שיוצרת צורות שונות ולהן להוסיף סוג של פתחים וחלונות בעלות זגוגיות אשר מקנות לדלת מראה אחר.
בנוסף, יש אפשרות להתאים סגנון עם ידיות שונות המדברות באותה השפה של הדלת ומחזקות את העיצוב שלה, ובעלות חזות יוקרתית ואלגנטית.

הבתים הפרטיים אשר הושקעו עליהם מיטב המוחות ומירב הכספים על עיצובם, ימנעו מדלת אשר מגיעה מקו עיצוב המוני ללא אופי וללא שייכות לבית עצמו ולדייריו.
ההשקעה על דלת כניסה מעוצבת לפתח הבית משפיעה על כל העיצוב בבית ומשליכה עליו.

צרו קשר השאירו פרטים ונחזור בהקדם
Call Now Button דילוג לתוכן