הפעל נגישות

דלתות כניסה חרש עץ

 

דלת עץ מתאימה לנו ?

line - [IMG]

 

הבית שלנו הוא המקום הבטוח והנעים ביותר עבורנו, כאשר אנו בונים או מעצבים מחדש את הבית, חשוב לנו שאהבה וההשקעה יבואו לידי ביטוי גם בדברים הקטנים, מבחירת אריחי הרצפה ועד לדלתות כניסה. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של דלתות כניסה, מחומרים ועיצובים שונים, דלת עץ היא אחת האופציות ואין ספק שמדובר בבחירה המשדרגת את הבית.

 

מבקשים לשלב דלת עץ במראה הכולל של הבית? הנה כמה דברים שאתם חייבים לדעת:

דלת עץ היא דלת העשויה מעץ, כאשר כיום ניתן למצוא מגוון רחב של דלתות עץ, בצבעים ועיצובים שונים, כך שכל אחד יכול לבחור דלת עץ המתאימה למראה הכולל של הבית.

 

הסוג הנפוץ ביותר בדלת עץ היא דלת מעץ מלא, גוש של עץ מחתיכה אחת, בדרך כלל מעץ אלון, מהגוני או אגוז כאשר איכות העץ נמדדת לפי רמת הלחות של העץ וצפיפות העץ .

 

כאשר הינכם בוחרים לשלב דלת עץ בעיצוב של הבית, חשוב מאוד להשקיע מחשבה לא רק בבחירת סוג העץ אלא גם בצבע. כיום ניתן למצוא גוונים שונים של צבעי עץ, החל מחום אדמה ועד לגוונים כהים יותר ואף גוונים מיוחדים של מספר תערובות צבע. דלת עץ בכניסה לבית אומרת משהו על התחושה שאתם רוצים להעביר למי שנכנס פנימה, אל תבחרו את צבע העץ כלאחר יד ודאגו לשלב אותו ככל שניתן בצבעים שבחלל הפנימי והחיצוני של הבית.

 

כאשר הינכם רוכשים דלת עץ, חשוב שתדעו באיזה צבע צבועה הדלת, כך שבמידה ותרצו להחליף צבע או לרענן את מראה הדלת, תוכלו לעשות זאת בקלות. הטכניקות הנפוצות לצביעת דלת עץ הינן  צביעה בהתזה או צביעה ידנית, הנחשבת לצביעה יקרה ומסובכת יותר,  אך מעניקה לעץ עמידות לאורך זמן.

 

הייחודיות של דלת עץ היא גם ביכולת לשלב אלמנטים וגילופים בעבודת יד, כך שדלת הכניסה נראית יוקרתית במיוחד. שילוב אלמנטים שונים בדלת עץ היא עבודת אומנות לכל דבר וחייבת להיעשות על ידי בעל מקצוע בעל ניסיון בעץ על מנת שהם לא יתפרקו עם השנים.

 

מעבר למראה של הדלת, דלת כניסה מעץ גם חייבת להיות בטיחותית ולספק לבית שלנו הגנה מקסימאלית. שימו לב שאתם בוחרים דלת עץ שניתן לשלב בה מנעול רב בריחי או מנעול מולטילוק מתקדם, כך שתדעו שהבית שלכם מוגן בפני פורצים או אורחים לא רצויים.

עמידות היא מילה חשובה מאוד כשזה נוגע לדלת עץ. שימו לב שדלת העץ שלכם עמידה לתנאי מזג אוויר קשים ומשתנים, כך שגם במגע ישיר עם גשם או שמש, דלת העץ לא תינזק. פה אין מקום לפשרות. בעלי המקצוע הטובים יותר יתנו אחריות ארוכה יותר לדלתות עץ העומדות באיכות המתאימה.

שילוב של דלתות עץ בכניסה לבית משדרת יוקרה ותשומת לב לפרטים הקטנים. אם בעבר היינו צריכים להתפשר, היום כבר אפשר לקבל דלת כניסה שתהיה גם מעניינת וגם בטיחותית, קוראים לזה דלת עץ.

 

ראה: מדרגות עץ

 

 

 

 


 

חרש עץ

 

רחוב ההסתדרות 236 מפרץ חיפה

טל. 04-8722333

פקס: 04-8403228

דוא"ל: info@h-e.co.il

 

בניית אתרים