הפעל נגישות

דלתות כניסה חרש עץ

 

דלת מעוצבת

line - [IMG]


דלת מעוצבת במיוחד עבורכם

בעידן המודרני מבקשת כל משפחה לעצב את ביתה בהתאם לצו האופנה, או בהתאם לסגנון האישי שלה הולכת וגדלה.

על אף שהתרגלנו (עד העשור האחרון), לראות בכל בית את אותן דלתות סטנדרטיות הצבועות חום, שחור, או לבן, כיום ניתן להכריז באופן רשמי כי עידן זה הסתיים, ובכל בית יש דלת מעוצבת על פי דרישה והעדפת דייריה.

 

הטכנולוגיה מאפשרת לכל היצרניות, לייצר דלתות במחירים הנוחים לכל כיס.

דבר זה גרם לכך שכיום (בניגוד לעבר), לא רק אנשים המחזיקים בהון יכולים להרשות לעצמם דלת מעוצבת המשדרת יוקרתיות, אלא כלל האוכלוסייה. דבר זה בא לידי ביטוי בכמות הדלתות המעוצבות שניתן לראות כאשר אנו עוברים לצד בתים רבים ואף בבנייני משרדים.

 

אם בעבר, על מנת להזמין דלתות מעוצבת על פי דרישה הייתם צריכים להתפשר על עיצוב אישי, כיום כל שעליכם לעשות הוא, לגשת למתחם התצוגה ולבחור את הדלת המתאימה למידותיכם הן מבחינת העיצוב שלה, הבטיחות וחומרי הגלם מהם היא מיוצרת.

 

דלת מעוצבת - גם בפרטים הקטנים

רבים סבורים כי העיצוב תלוי רק בדלת, ללא קשר לפרזול, סברה זו שגויה.

איש מקצוע המומחה בכל הקשור אל עיצוב דלתות, יאמר לכם כי דלת מעוצבת חייבת להיות מתוכננת ומוקפדת עד הפרטים הקטנים:

ידיות דלת מעוצבת – גם אם העיצוב של דלת הכניסה נראה מושלם ומרהיב, כל עוד לא בוחרים בצורה נכונה את הידית המתאימה לדלת, הדלת שהתכוונתם שתיראה דלת מודרנית פתאום הפכה לכפרית
דלת אשר עוצבה באופן מושלם היא דלת אשר לה נבחרה הידית הנכונה מבחינת ההיבט העיצובי ובהתחשב בגודל ומיקום ההתקנה של הידית על גבי הדלת ( ידיות אחיזה ).
הידית חייבת להתאים ולהיות יפה אך זכרו שבעזרת הידית אתם פותחים וסוגרים את הדלת מספר פעמים ביום ואם היא לא תהיה נוחה אלא רק יפה, תתעורר בעיה.

 

מסגרת הדלת – משקופים מהווים מוצר משלים לדלת.
דלת מעוצבת אשר לא תותקן כשבצידיה משקופים המעוצבים בהתאם, תאבד מהיופי ומהקסם שלה.

על מנת שהעיצוב יהיה מושלם, על היצרן לעצב גם  את משקופי הדלת שיעטרו ויאדירו את מראה.

עינית – גם למיקום עינית הדלת, הגודל שלה והצבע שלה יש חשיבות גדולה בתהליך העיצוב.
דלת מעוצבת אשר העינית המותקנת בה אינה מושקעת ומותאמת לסגנון של הדלת, תאבד גם היא מיופייה, כיום ניתן להתקין מסכי LCD המקושרים לעינית המותקנת בדלת לנוחיות המשתמשים.

 

דלת מעוצבת על פי דרישה

אם גם אתם מעוניינים לרכוש דלת מעוצבת על פי דרישה, עיינו בקטלוג דלתות כניסה באינטרנט או הגיעו אל אולם התצוגה ובחרו את הדלת המתאימה לכם.על מנת לרכוש דלת בעיצוב מיוחד, אין חובה לבצע הזמנה מיוחדת, אלא ניתן גם לבחור מתוך קולקציות שיוצרו השנה. עלויות הדלתות משתנות בהתאם לבחירה שלכם וכיום תוכלו למצוא דלתות מעוצבות, בטווח מחירים המתאים לכל כיס.

חרש עץ

 

רחוב ההסתדרות 236 מפרץ חיפה

טל. 04-8722333

פקס: 04-8403228

דוא"ל: info@h-e.co.il

 

בניית אתרים