הפעל נגישות

דלתות כניסה חרש עץ

 

דלת כניסה

line - [IMG]

 

בכל כניסה למבנה, מוצבת דלת המאפשרת לבעלי הדירה להוסיף מימד עיצובי כבר בכניסה, ובמקביל דלת כניסה מעניקה ביטחון לדרי הבית ומי מבאי הבית.

בעידן בו הוונדליזם והפשע לא חדלים מלהתקיים, חייבת כל משפחה להגן על הרכוש המאוכלס במבנה, כמו גם על הדיירים, בין אם מדובר בילדים או באנשים בוגרים.

 

הבחירה בדלת מתבצעת על פי מספר קריטריונים: עיצוב הדלת, הביטחון שהיא מעניקה, והמחיר בו היא מוצעת לצרכן.

כל משפחה אשר שוקלת להחליף את הדלת הקיימת, או לחילופין לרכוש דלת חדשה למבנה שזה עתה נבנה, לוקחת בחשבון את התקציב ובהתאם בוחרת את הדלת המתאימה לה מתוך קולציה קיימת או בהזמנה אישית.

דלת כניסה מיוצרת מחומרי גלם שונים ומגוונים, לרבות עץ, פלדה ועוד.

דלת כניסה מעץ משלבת פעמים רבות עיטורים או ויטראז'ים אשר מוסיפים לעיצוב.

 

דלת כניסה מעץ - גם יפה וגם בטיחותית

רבים נוטים לחשוב ולא בצדק, כי דלת אשר מיוצרת מחומר גלם המוגדר כעץ, אינה בטיחותית דיה אלא יפה בלבד, סברה זו מוטעית. דלת כניסה מעץ אכן מהודרת ומשווה לבית מראה יוקרתי, כפרי או מודרני על פי שיקולי הצרכן, אך היא גם בטיחותית ומונעת את חדירתם של עבריינים הזוממים על תכולת הבית או הדירה.

 

עיצוב הדלתות מבוצע ביצירתיות וקפדנות חסרת פשרות ובכל תקופה יוצאת לאור קולקציה חדשה, ממנה ניתן לבחור את הדלת המועדפת עליכם מבלי ללכת לאיבוד בשלל העיצובים וסוגי הדלתות המוצעות למכירה.

דלתות כניסה מעץ מספקת עבור הרוכשים, יתרונות רבים, לרבות:

הדלת עמידה לשינויי מזג אוויר לרבות גשם, רוחות חזקות, שלג ואף לקרני השמש הקופחת בישראל.
דלת מעץ, פטנט המאפשר לתקן שריטות העלולות להיגרם על גבי הדלת.
ישנן דלתות בהן קיים מנגנון נעילה רב בריח אוטומטי לכל הכיוונים, כך שהמיגון והביטחון אותם היא מספקת גבוהים.


אם אתם מודאגים מכל הקשור להגנה מפני נזקי מזג האוויר המשתנה, אל דאגה, היצרן חייב להעניק לכם אחריות על אותה דלת אותה אתם רוכשים, אחרת אל לכם להתפתות ולרכוש דלת כניסה מעץ.

כל יצרן אשר מוכן להעניק לכם אחריות בכתב הוא יצרן שבטוח במוצר שלו.

 

דלת כניסה - ממנה לא רוצים לצאת

הדלת היא המפגש הראשון של באי הבית והדיירים עם הדירה ובמידה והקפדתם להתאים את עיצוב הדלת לעיצוב הרוח בחלל הבית, הדלת תרמז על הבאות.

עיצוב הדלת צריך להיות מוקפד עד הפרט האחרון והגימורים מבוצעים באופן מדויק. בין הרכיבים הנכללים בעיצוב ניתן למצוא את ידיות הדלת, מסגרת הדלת, פעמון או נוקש המונח על הדלת ועוד.

 

כל דלת מעוצבת בהתאם לדרישות לקוח וגם אם אין אתם רוצים לבצע התאמה אישית, אתם יכולים להתרשם מהדלתות המוצגות בקולקציה, אותה מייצרים על פי דרישות השוק.

המחיר אותו תשלמו בעבור הדלת משתנה מדלת לדלת, וטווח המחירים הוא רחב כתלות בסוג החומר, בצורת הביצוע של הדלת, ברמת הביטחון של הדלת, בגודל הדלת ופרזול אשר תחליטו לאבזרה.

על כן, טרם אתם ניגשים לרכוש דלת כניסה לביתכם, הגדירו לעצמכם את התקציב.

חרש עץ

 

רחוב ההסתדרות 236 מפרץ חיפה

טל. 04-8722333

פקס: 04-8403228

דוא"ל: info@h-e.co.il

 

בניית אתרים