הפעל נגישות

דלתות כניסה חרש עץ

 

דלתות עץ מעצבות את הבית

line - [IMG]

 

דלתות עץ מציעות עולם עשיר ורחב של אפשרויות עיצוב, כך שכל דלת עץ אחת, שונה לגמרי מאחרת. היות והעץ הינו חומר טבעי, נוח לעבודה, ניתן לעצב את הדלת בכל דרך שבה תבחרו, כאשר שם המשחק הוא טקסטורות. שילוב אלמנטים מחוספסים, הוספת תבליטים בעבודת יד, שילוב זכוכית שקופה או אטומה ועוד. היתרון בדלתות עץ הוא בכך שניתן להתאים אותם לאווירה הכללית בבית ולמעשה להתחיל את האמירה העיצובית, כבר מהצעד הראשון.

 

מגוון רחב של סוגי עץ, בצבעים ומרקמים שונים, מאפשרים לנו לשלב דלתות עץ בקלות יחסית, כאשר כל דלת עץ ניתן לצפות או לצבוע, על מנת להשוות לדלת מראה בוהק ויוקרתי.

לא פחות חשוב, דלתות עץ נתפסות כדלתות קלאסיות בעלות מראה עתיק ויקר. כיום ניתן לבחור את גודל ומאסיביות הדלת בהתאם לפתח הבית, כך שבתים בעלי כניסה רחבה במיוחד, יכולים לשדר מעמד, באמצעות שילוב של דלת עץ עם בריח מפואר, בסגנון עתיק, זה כבר אומר הכול .

 

דלתות עץ משדרות משהו אחר ולכן בתים ועסקים רבים, בוחרים להתחיל את המפגש עם האורחים דווקא באמצעות דלת עץ דקורטיבית ומרשימה. שילוב דלת עץ בעיצוב הכולל מעיד על יצירתיות, מחשבה ותשומת לב לכל פרט, מה שמקרין באופן טבעי על הדרך שבה אנשים מסתכלים עלינו ועל הבית שלנו. אל תוותרו על הוואו שאתם יכולים ליצור באמצעות שילוב של דלתות עץ בבית.

 

ראה: דלתות מעוצבות

 

 

חרש עץ

 

רחוב ההסתדרות 236 מפרץ חיפה

טל. 04-8722333

פקס: 04-8403228

דוא"ל: info@h-e.co.il

 

בניית אתרים