הפעל נגישות

דלתות כניסה חרש עץ

 

דלתות עץ אפשרויות

line - [IMG]

 

דלת הכניסה היא המבוא של הבית, היא משרה נוחות, ביטחון וכמובן יופי. דלת עץגדולה, מרשימה ומגולפת יכולה לשמש כל בית וזאת משום שדלתות עץ כיום מגיעות בכל הגדלים ובכל הצורות, ניתן להוסיף להן ידיות מיוחדות, טקסטורות של גילוף איכותי, תוספות של ברזל מעוצב וזכוכית וויטראז'.

 

ההיסטוריה של דלתות העץ מתרחקת עוד לימי בית המקדש כאשר שאול המלך התקין בו דלתות, מאז ועד היום דלת עץ היא חלק מעיצוב בתים רבים. במהלך השנים ניתן לראות כי דלת העץ עברה שינויים רבים, מייצרים אותה כיום בגדלים רבים, בטקסטורות ובחומרי ציפויי מגוונים. אם בשנות השבעים יכולנו למצוא בכל בית בישראל דלת עץ לבנה מפורמייקה עם זכוכית במרכזה, גם בדלתות הפנים וגם בדלתות חוץ, אזי היום דלתות כאלו נחשבות לנדירות במיוחד.

 

מטעמי בטיחות החליפו אנשים רבים את דלתות העץ בדלתות פלדה וזאת משום שהן נחשבות למגינות יותר מפני פורצים ומיניהם. פעם טענה זו אולי הייתה מתקבלת אך לא כיום כשייצור דלת עץ יכול להיות משולב עם מנגנוני בטיחות מתקדמים.

 

ניתן לקנות דלתות עץ סטנדרטיות אותן ניתן להתקין לבד וניתן להזמין על פי מידות ועיצוב דלת עץ מגולפת או מעוצבת במיוחד בשבילכם.

 

סוגים של דלתות עץ :

 

דלתות מעץ מלא : בניגוד לדלתות עץ עשויות מעץ מעובד בדרכים שונות כאן מדובר בעץ טבעי לחלוטין, דלת עץ מלא תמיד תהיה מרשימה במיוחד משום שלא ניתן להשוות את יופייה לדלתות אחרות. אלה דלתות יקרות יותר מהדלתות המעובדות ואת איכות העץ ניתן למדוד על פי אחוז הלחות שבו והמשקל הסגולי שלו .

דלתות עץ פורמייקה : פורמייקה היא חומר ציפוי סינטטי והיא משמשת כחומר ציפוי לדלתות עץ, אפשר להשיג פורמייקה במגוון איכויות ורמות גימור.

דלתות עץ סנדוויץ' : שכבות עץ מודבקות זו על גבי זו, ניתן להשיגן במגוון רחב של גדלים ועוביים נמדד על פי כמות השכבות. חשוב לדעת כי דלתות אלו אינן עמידות כדלתות אחרות בתנאי מזג אוויר סוערים.

דלתות עץ גושני : כשאומרים דלת עץ גושנית מתכוונים לדלת עץ עשויה גוש אחד של עץ. העץ מגיע כיחידה אחת והוא נחשב איכותי, העצים בקטגוריה זו הם רבים ובתוכם דובדבן, מהגוני, בוק, אלון ועוד.

 

דלתות עץ נפוצות נוספות הן דלתות עץ מזונית, דלתות עץ פורניר, דלתות עץ mdf ודלתות פלדה מצופות עץ.

 

ראה: מדרגות עץ

 

 

חרש עץ

 

רחוב ההסתדרות 236 מפרץ חיפה

טל. 04-8722333

פקס: 04-8403228

דוא"ל: info@h-e.co.il

 

בניית אתרים