הפעל נגישות

דלתות כניסה חרש עץ

דלתות מעוצבות מעץ

line - [IMG]


כל דבר משפיע על עיצוב הבית, החל מהגינה, החלונות, התריסים, הריהוט ועד הדלתות, בין אם מדובר בדלתות כניסה חיצונית ובין אם בדלתות פנים.

בחירת דלתות מעוצבות מעץ, משפיעה באופן ניכר על עיצוב הבית. דלתות מעוצבות מעץ מוסיפות לבית נופח ייחודי, גם אם מדובר בדלת אשר אינה בהכרח מתאימה במאת האחוזים לעיצוב הרווח בגינה או בחלל הפנימי של הבית.

 

דלתות מעוצבות אשר מיוצרות מעץ ניתנות לרכישה מהקולקציה המוצעת על ידי היצרן, אך גם ניתן לייצר אותה על פי דרישה אישית של לקוח, מה שמייקר את מחירה.

אם יש ברשותכם תקציב לרכישת דלת מעוצבת בהזמנה אישית, מה טוב. אך, אם התקציב שלכם אינו מאפשר לכם דלת בהתאמה אישית, תוכלו בהחלט לאתר דלת מעוצבת מיוחדת המתאימה לכם מתוך הקולקציה המוצעת.

 

דלתות מעוצבות מעץ - במיוחד עבורכם

כיום נוהגים לעצב דלתות מחומרי גלם רבים אשר הפופולארי בניהם הוא עץ.

משום שחומר גלם זה הוא טבעי, ניתן לעבוד איתו בקלות וליצור טקסטורות ועיצובים מרהיבים יותר מכל חומר אחר.

אין דבר שלא ניתן לעשות עם העץ במהלך העיצוב, לרבות, שיבוץ חלונות בדלת, ויטראז'ים, התקנת מנעולים אמידים וחזקים המונעים פריצה או חדירה לא רצויה אל ביתכם ועוד.

לא כל אחד מתחבר אל אותה הדלת, ולא כל דלת נכון שתתוקן בכל בית, ועל כן דלתות מעוצבות מעץ, מיוצרות במיני דגמים ומיני עיצובים. עוד ניתן לבצע על גבי עץ חריטה של מיני עיצובים וטקסטורות, מה שמשווה לו יוקרה והוד.

 

דלת אינה מיוצרת מסוג עץ ספציפי, וישנם סוגי עץ רבים באמצעותם ניתן לעצב דלתות כניסה ודלתות פנים כאחד. דלתות העץ פעמים רבות מצופות בחומרים המשווים להן מראה יוקרתי ומרהיב כאחד.

העץ אשר באמצעותו מייצרים את הדלתות לא עבר גריסה, או לחילופין עיבוד כלשהו ועל כן העץ הוא יותר כבד ויותר איכותי. ההבדל בין עץ טבעי שלא גרסו אותו או עיבדו אותו לבין עץ גרוס או מעובד בא לידי ביטוי באיכות, וכמובן שהבדל זה בא לידי ביטוי גם במחיר.

 

דוגמאות לסוגים שונים של דלתות מעוצבות מעץ:

עץ סנדוויץ' – אלו הן דלתות המעוצבות ממספר שכבות שחוברו זה לזה.

פורמייקה – אלו הן דלתות המיוצרות מציפויי סינטטי.

בנוסף, ניתן למצוא דלתות עץ המיוצרות מתערובות של שבבי עץ המחוברים זה לזה.

 

דלתות מעוצבות מעץ – כיצד בוחרים אותן

דלת כניסה אמורה לרמז על פנים הבית ולהשתלב עם החיצוניות.

כאשר אתם מגיעים אל החנות, הציגו את כל האינפורמציה והנתונים שיש ברשותכם ליועץ וזה ישמח לסייע  לכם בבחירה.

מגוון דלתות העץ הוא רב, וככל שתהיו ממוקדים יותר ותיעזרו בבעלי מקצוע מיומנים יותר, כך הבחירה תהיה מושלמת ובהתאם לקריטריונים אותם הצבתם לעצמכם.

בחרו את הדלת בהתאם לקריטריונים שלכם והשתדלו להימנע מהסחות דעת במהלך הבחירה.

 

 


 

חרש עץ

 

רחוב ההסתדרות 236 מפרץ חיפה

טל. 04-8722333

פקס: 04-8403228

דוא"ל: info@h-e.co.il

 

בניית אתרים