הפעל נגישות

דלתות כניסה חרש עץ

 

דלתות כניסה מעץ

line - [IMG]
דלתות כניסה מעץ - שילוב של יוקרה קלאסית וחמימות

בשנים האחרונות אנו רואים מגמת עלייה בהזמנה ורכישת דלתות כניסה מעץ.

הסיבה לפופולאריות ההולכת וגוברת של דלתות העשויות עץ טמונה בכך שהן מותירות רושם ומשדרות אווירה ביתית, חמה ומרשימה המקבלת בברכה כל אדם המעוניין להיכנס אל החלל הביתי שלכם.

 

דלתות הממוקמות בכניסת הבית הן כרטיס הביקור של הבית או העסק שלכם והן אלו שייצרו את האווירה המתאימה וההתרשמות הראשונית החיובית של כל אדם הנכנס אל המתחם הפרטי שלכם.

 

בנוסף, ישנן אפשרויות רבות בכל הקשור בחירת סגנון הדלת המועדפת עליכם וסוג העץ ממנה היא עשויה , כך שכל אחד מכם יכול לאתר את סוג העץ המתאים לביתו בהתאם לסגנון העיצוב התקופתי בו הוא מעוניין.

 

דלתות כניסה מעץ


דלתות כניסה מעץ - סוגים שונים ואיכויות שונות

כיום, כל אחד יכול לרכוש דלתות כניסה מעץ בהתאם לסגנון העיצוב המועדף עליו ובהתאם לאווירה אותה הוא מעוניין להשרות על כל הנכנסים אל הבית.

אם בעבר, רוב הדלתות העשויות עץ היו דלתות סטנדרטיות העשויות מסוג עץ אחד או שניים, וכל דלת הייתה מעוצבת באותו "פורמט", כיום המצב שונה.

האפשרויות הן רבות וכל אחד יכול לבחור באם הוא מעוניין ב-דלת כניסה מעץ רב שכבתי, דלת כניסה מעץ מלא, דלתות כניסה מעץ במילויים שונים ו-דלת כניסה מעץ בשילוב חומרים שונים, כמו למשל חומרי אלומיניום, נחושת, זכוכית ועוד. בנוסף, תוכלו לבחור בדלתות עם גילופי עץ, דלתות עץ ללא משקוף ודלתות מחומר עץ בהתאמה אישית.

 

אם החלטתם כי גם אתם מעוניינים להזמין דלתות מעץ, חשוב כי תשימו לב לדברים הבאים:

סוג העץ- יש לכם אפשרות בחירה גדולה באשר לסוג העץ ממנו תהיה עשויה דלת הכניסה שלכם. עלות הדלת תשתנה בהתאם לסוג העץ אותו תבחרו. ישנם סוגי עץ יקרים וישנם כאלו פחות יקרים וכל אחד יכול למצוא את סוג העץ המתאים לו מבחינה עיצובית וכלכלית.


אטימות ועמידות- במידה והחזית של ביתכם פונה לכיוונים שמהם מגיעה שמש או גשם חשוב לוודא כי דלתות העץ אותן אתם בוחרים אטומות לגשם או עמידות בפני קרינת שמש וכי היצרן מספק לכם אחריות של לפחות 10 שנים על אותה דלת.
אם לא תקפידו על כך, יכול להתרחש מצב בו הדלת תראה ישנה והרוסה לאחר תקופה קצרה ואתם תחוו עוגמת נפש.

מנעולים- כיוון שמדובר בדלתות אל הבית או העסק, יש לוודא כי בדלת אותה אתם מזמינים מותקן מנעול חזק וחכם להגנה מקסימלית בפני פריצה.


דלתות כניסה מעץ- סיכום

חומר העץ היה מאז ומעולם חומר פונקציונאלי המשדר יוקרה בשילוב ביתיות וחום.

השילוב של דלת כניסה מעץ בביתכם תוכל לשדר יוקרתיות קלאסית עתיקה או יוקרה מודרנית כפי שתחליטו וכל אדם שייכנס אל ביתכם יתרשם לחיוב. 

אם בעבר, רבים נרתעו להתקין דלתות כניסה מעץ בפתח ביתם משום שדלתות אלו נחשבו כלא בטיחותיות ולכן העדפה הייתה להתקין דלתות העשויות מחומר העץ רק כדלתות פנים, כיום תוכלו להיות רגועים.

הקדמה הטכנולוגיה הביאה לכך שבכל דלת כניסה מעץ נוכל  לשלב מנעול בטיחותי, מתוחכם וחזק אשר יספק לכם הגנה מקסימאלית.

כל אלו ועוד הביאו למצב בו כמות האנשים אשר מזמינים דלתות מעץ בהתאמה אישית או דלתות מעץ מקטלוגים קיימים, הולכת וגדלה מדי שנה שחולפת.

 

?

חרש עץ

 

רחוב ההסתדרות 236 מפרץ חיפה

טל. 04-8722333

פקס: 04-8403228

דוא"ל: info@h-e.co.il

 

בניית אתרים