הפעל נגישות

דלתות כניסה חרש עץ

 

דלתות כניסה מעוצבות

line - [IMG]


דלתות הכניסה לביתנו ולבית העסק שלנו הם דלתות לעולם הפרטי והמעוצב שלנו.

בשנים האחרונות ניתן לראות דלתות כניסה מעוצבות בכמעט כל בית בישראל, כל דלת מצביעה על אופי שונה של דייריו. ניתן לומר כי דלתות לכל מתחם הן "כרטיס הביקור" שלו, שכן דלתות אלו גורמות להתרשמות הראשונית של כל אחד אשר עובר בקרבת אותו בית ומספק לו "עינית הצצה" מסקרנת בכל הקשור לאופן העיצוב השלט באותו בית.

 

דלתות כניסה מעוצבות - עולם שלם

בעבר,רוב הדלתות לבתים ומתחמים שונים היו דלתות סטנדרטיות אשר היו זהות אחת אל השנייה.

דבר זה יצר מצב בו כל שהיינו צריכים לעשות היה לטלפן אל אותו יצרן או חברה ששיווקה את הדלתות של אותו יצרן ולהזמין את הדלת שהתאימה לנו מבחינת גודל ועלות, כיום המצב השתנה.

 

העידן המודרני מאגד בתוכו טכנולוגיות ייצור שונות ומתקדמות אשר מאפשרות לכל יצרן להציע לצרכן דלתות כניסה מעוצבות במגוון עיצובים. זוהי הסיבה כי כיום היצע הדלתות המעוצבות גדול מאוד וכל אדם יכול למצוא לעצמו את אותה דלת המעוצבות בהתאם לדרישותיו ומתאימה לגודל ולמחיר בו הוא מעוניין.

אם בעבר, אנשים ללא חשבו על הייחוד של דלתות הכניסה שלהם, כיום אין כמעט אדם אשר אינו מעוניין להתבדל ולהציג בפני כל אורח הנכנסים אל ביתו דלת כניסה מעוצבת ומיוחדת שתרשים אותו.

נכון להיום, רוב הצרכנים אינם מעוניינים לעשות פשרות בכל הקשור אל דלת הכניסה שלהם, שכן הם מודעים לעובדה כי הם יכולים להזמין דלת כניסה מעוצבת שתתאים לדרישות הפונקציונאליות והסגנוניות שלהם.

הזמנה זו יכולה להיות הזמנה בהתאמה אישית או הזמנה של דלת כניסה המופיעה באחת הקולקציות בקטלוג הדלתות או באולם התצוגה של החנות.

 

אם החלטתם כי אתם מעוניינים בדלת כניסה מיוחדת ומעוצבות לביתכם או לבית העסק שלכם, חשוב מאוד שתקראו את השורות הבאות ותיישמו את ההמלצות. דבר זה יבטיח לכם בחירה נבונה של דלתות ברמה גבוהה אשר יחזיקו מעמד לאורך זמן:

החברה- בררו אם החברה ממנה אתם מזמינים דלתות כניסה מעוצבות היא החברה אשר מייצרת אותן, או שזה משווק מורשה של אותה חברה. רכישה ישירה מהעסק אשר מייצר את הדלת תבטיח לכם דלת המותאמת לצרכים שלכם, איכות גבוהה, אחריות וכתובת ישירה לכל שאלה או בעיה.

 

דלתות כניסה מעוצבות - עמידות

עמידות ואטימות- היופי הוא אמנם פרמטר חשוב מאוד, אך לא פחות חשוב שתרכשו דלת אשר תשרת אתכם מבחינה פונקציונאלית בצורה הטובה ביותר. לכן, חשוב לבחור דלת אשר עמידה ואטומה למצב של גשם וקרני השמש החזקות.
מנעול- וודאו כי המנעול אשר מותקן בדלת הוא מנעול רב בריחי אשר יעניק לכם ולבני ביתכם רמת מיגון מקסימאלית.
מידות- הגיעו לחנות רק לאחר שרשמתם את המידות הרצויות לדלת, יהיה זה מאכזב לרכוש דלת ולגלות כי מדובר בדלת אשר אינה מתאימה בגודלה לפתח הבית.

 

 

 


דלתות כניסה מעוצבות- חשוב מאוד

העיצוב-  כולנו מעוניינים בדלת כניסה בעיצוב מיוחד, אך אין זה אומר דבר זה צריך לבוא על חשבון הנוחות והביטחון שלכם. וודאו כי אתם בוחרים בדלת העשויה מחומר חזק, בעלת מנעול חזק ואחריות.
עיצוב- וודאו כי עיצוב הדלת אינו ציפוי שטחי ולא איכותי. בחירה של ציפוי לא איכותי יכולה לגרום למפח נפש כאשר הוא יתחיל להתקלף כעבור תקופת זמן קצרה.
אחריות והתקנה- רכישת דלתות כניסה מעוצבות תמיד תכלול אחריות של היצרן על אותה דלת. בנוסף, חשוב לוודא כי החברה ממנה רכשתם את אותה דלת גם תבצע את התקנתה.

 

 

 

 

חרש עץ

 

רחוב ההסתדרות 236 מפרץ חיפה

טל. 04-8722333

פקס: 04-8403228

דוא"ל: info@h-e.co.il

 

בניית אתרים