הפעל נגישות

דלתות כניסה חרש עץ

דלתות כניסה כחלק מעיצוב הבית

 

כשחושבים על עיצוב הבית, נראה שמדובר בבור ללא תחתית, ישנו מגוון רחב של אופציות והיצע בלתי נגמר של אפשרויות לרהיטים, דלתות כניסה, מרצפות וכו' ולכל פריט ניתן לבחירה מתוך סגנונות רבים. כאשר מתחילים את השיפוץ בבית, יודעים כיצד הוא יתחיל אבל לא יודעים כיצד הוא יגמר.

 

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים

 

גם אם אתם מהמסודרים שמתכננים הכל מראש על פי לוחות זמנים ועלויות, קחו בחשבון שתמיד עלולות להיות תקלות בדרך, במיוחד כאשר עובדים עם מספר ספקים במקביל והדבר עלול לגרום לעיכובים ולהוצאות לא צפויות בנוסף. לכן תכנון נכון על ההתארגנות הכלכלית צריך לכלול בתוכו גם השארת סכום מסוים לתקלות שלא מתוכננות, ולהוצאות מזדמנות אשר עלולות לקחת חלק בתהליך.

 

יש מספר אלמנטים אשר חייבים לחשוב עליהם כאשר אנו רוצים לשפץ כמו חלונות, דלתות, דלתות כניסה, אריחים וקרמיקה, השילוב בניהם יכול להיות מסובך למי שאינו מבין ולכן אם אין לכם זמן פנוי מיותר מומלץ להתייעץ עם מעצב פנים. בנוסף, כדאי גם לנצל את העובדה שנמצאים בתהליך להחליף אלמנטים פנימיים הדורשים מאמץ גדול לטפל בהם, לדוגמא את כל מערכת האינסטלציה בבית כאשר לאחר מכן יש להחליף את הרצפה. החלפת הרצפה תעשה תוך התחשבות בסוג החדר, כלומר פרקט לא יתאים לחדרים בהם יש רטיבות כמו מטבח, שירותים ומקלחת, ושם נעדיף אריחי שיש. ניתן לבחור את הצבעים על פי ההתאמה לעיצוב החלל.

 

שיפוץ הבית – גחמה או תכנון?

 

כאשר עוברים דירה לבית שאינו חדש, נהוג לפני הכניסה לבצע שיפוץ על מנת לרענן את הבית, לטפל בבעיות קיימות ולבחור פריטים חדשים על פי הטעם שלנו. בנוסף, כאשר יש תקלה כמו פיצוץ בצנרת שמחייבת את הרמת המרצפות והוצאת חלקים נכבדים מהרצפה על מנת לטפל בבעיה.

 

 

 

 

סיבה נוספת היא כאשר אנו מעוניינים לחדש את המראה של הבית והבית פשוט זקוק לרענון מבחינת הצביעה, החלפת הריהוט וכל מיני תיקונים קטנים. כמו כן, הדיירים משתנים ועל אופי הבית להשתנות בהתאם, הילד כבר גדל ואיננו זקוקים למיטת תינוק או לחלופין הצטרפות תינוק חדש למשפחה ויש להכין עבורו את השטח. השיפוץ בדרך כלל מתחיל מחדר אחד וגולש במהירות לכל הבית, פתאום כל הבית נמצא על גלגלים וארוז.

 

אין קיצורי דרך כאשר משפצים, אבל טיפ שלנו הוא אל תתפשרו על איכות האלמנטים השונים כמו חלונות אלומיניום, דלתות כניסה וכו' וגם לא על אנשי המקצוע שתבחרו. ניתן לסכם את העניין בכך שנורא קל להתחיל אך קשה לסיים, ולכן אתם זקוקים לידכם צוות מקצועי, איכותי ואמין אשר יהיה מסור לעבודה ויבצע אותה על הצד הטוב ביותר.

חרש עץ

 

רחוב ההסתדרות 236 מפרץ חיפה

טל. 04-8722333

פקס: 04-8403228

דוא"ל: info@h-e.co.il

 

בניית אתרים