הפעל נגישות

דלתות כניסה חרש עץ

 

דלתות כניסה יוקרתיות

line - [IMG]

 

בעבר, רוב דלתות הכניסה היו דלתות סטנדרטיות אשר שיוו לכלל הבתים והדירות מראה חיצוני דומה.

הפונקציונאליות של הדלתות בכל אשר קשור אל היבט המיגון, הכניסה והנעילה של הבית היוו את העיקר.

כיום, תחום העיצוב תופס תפקיד משמעותי בכל הקשור אל דלתות ורבים מעוניינים בדלת כניסה יוקרתית אשר תהפוך את הכניסה של הבית למבואה מרשימה ויוקרתית.

בשנים האחרונות רוב הדלתות המוצעות לקהל הרחב הן דלתות המשלבות מערכות נעילה מתקדמות, חומרים איכותיים וחזקים, קשת נרחבת של צבעים, עיצובים וסגנונות יוקרתיים ומיוחדים.

 

דלתות כניסה יוקרתיות לבית הפכו לפריט עיצובי המייצג את אופי האנשים הדרים בו.

בעלי בתים רבים מעוניינים בדלת ייחודית המשלבת סגנון ספציפי וחומרים יוקרתיים ולכן הם מזמינים דלת כניסה יוקרתית בהתאמה אישית מידי בעל מקצוע המומחה בתחום.

אם אתם מעוניינים בדלת מרשימה המקרינה יוקרתיות, אך התקציב שלכם אינו גדול, ניתן גם לבחור דלתות מרשימות מקולקציה זו או אחרת מוצגת בשוק הדלתות, אך יש לקחת בחשבון כי התוצאה שתתקבל אינה דומה אל דלת כניסה יוקרתית שעוצבה במיוחד בשבילכם.

 

דלתות כניסה יוקרתיות- מאפיינים

דלת כניסה יוקרתית היא אותה דלת עליה תמיד חלמתם, כעת החלום עומד להתגשם.

הכל אפשרי- אם החלטתם כי אתם מעוניינים בדלתות המוגדרות כדלתות יוקרה חשוב שתדעו כי נפתח בפניכם צוהר עשיר של חומרים איכותיים וסגנונות הנבחרים בקפידה בהתאם לבחירתכם.
הכל אפשרי בדלתות כניסה יוקרתיות. אתם מחליטים ומבצעים זאת בהתאם לדרישה שלכם.

כאן לא מדובר במוצר המוכר כ-'מוצר מדף' ואין סיכוי כי תאתרו דלת זהה לשלכם אצל השכנים.

עבודה עם איש המקצוע- רכישת דלת יוקרה משמע שקיפות וקבלת החלטות משותפת עם איש המקצוע.
בתהליך העיצוב תדרשו להיות שותפים מלאים בכל הקשור אל בחירת אותם חומרים מהן תבנה דלת היוקרה שלכם ולאשר כל החלטה, אם מדובר בחומרים, בגימורים של דלת הכניסה היוקרתית, במימדים, בטקסטורה וכן הלאה.

הרמוניה- דלת כניסה יוקרתית צריכה להיות מותאמת עם שאר העיצוב הסגנוני של הבית. היא צריכה לשמור על קו אחיד עם הריהוט, הצבעים, הסגנון ועוד. דלת זו צריכה להתמזג גם עם הסביבה החיצונית שלה וגם עם הפנימית, שכן היא נראית לעין הן בחלק החיצוני של הבית והן בחלקו הפנימי.
פרמטרים חשובים לפני הזמנה- הזמנת דלת כניסה יוקרתית בעבודת יד אמנם תאפשר לכם לבחור את העיצוב של הדלת, הפרזול, הידיות, החלונות או שאר החומרים המשולבים בדלת, אך חשוב מאוד שתיקחו בחשבון מספר פרמטרים נוספים טרם אתם מזמינים את אותה דלת כניסה יוקרתית:
עלות הדלת והאם יש לכם את התקציב הנדרש לכך, המועד שבו הדלת תהיה מוכנה, פרוצדורת התקנת הדלת, התאמה סגנונית ובחירת איש המקצוע המתאים לעבודה זו, שירות, יחס אישי וכמובן אחריות על הדלת.

 

דלתות כניסה יוקרתיות- סיכום

עלות של דלתות יוקרתית גבוהה יותר מכל דלת כניסה אחרת, אך הן שוות את המחיר.

דלתות יוקרתיות הינן דלתות מרשימות העשויות מחומרים איכותיים בעיצוב מיוחד. אלו, יגרמו לכל אדם שחולף על פני ביתכם או נכנס אליו להתרשם לטובה.

חרש עץ

 

רחוב ההסתדרות 236 מפרץ חיפה

טל. 04-8722333

פקס: 04-8403228

דוא"ל: info@h-e.co.il

 

בניית אתרים