דלתות כניסה אלומיניום

אנחנו רגילים לראות דלתות מעץ במרבית הבתים שאנחנו מבקרים בהם, וזאת מכיוון שדלתות הפנים והחוץ המסורתיות בבתים הן דלתות שעשויות מחומר זה.
העץ הוא חומר גלם מצוין לדלתות, אך כדאי לדעת שניתן לבחור גם בדלתות אלומיניום מעוצבות, שהן יפות ומרשימות לא פחות.
מי שרוצה לעצב באופן מקורי ומסוגנן יותר את הבית שלו, ומעוניין בתחושה שמייצרת דלת שמבוססת על מתכת, יכול להזמין אצלנו דלתות פנים או חוץ מאלומיניום.

אלומיניום היא מתכת שנוח מאוד לעבוד איתה, וניתן ליצור דלתות מעוצבות מאלומיניום שתענקנה תחושה מודרנית ומתוחכמת יותר, בין אם בתוך הבית או בתור דלת חיצונית.
עיצוב פנים הכולל דלתות אלומיניום מתאים למרבית סגנונות העיצוב, וכאשר מזמינים דלת כזו מבית היוצר המנוסה של "חרש עץ", ניתן לעצב דלת בהתאמה אישית, שתענה על כל צורך עיצובי.

דלתות כניסה אלומיניום של "חרש עץ"

דלתות האלומיניום של "חרש עץ" הן מוצר איכותי שמגיע במגוון צורות ועיצובים, כיאה לבית עסק וותיק שפועל בשוק כבר קרוב ל-40 שנה.
ב"חרש עץ", אנו מקפידים לעבוד עם מיטב המעצבים כדי לספק דלתות אלומיניום חזקות ועמידות שיכולות לשמש גם כדלתות פנים מעוצבות בתוך הבית וגם כדלתות חיצוניות חזקות ועוצמתיות.
אנחנו ערוכים להציע עיצובים משלנו, אך ניתן גם לבקש ולתכנן דלתות אלומיניום בהתאמה אישית, וכך להתאים את עיצוב הדלת לעיצוב של הבית שאתם מתכננים או משפצים.  

גלריית תמונות דלתות כניסה אלומיניום מעוצבות

צרו קשר השאירו פרטים ונחזור בהקדם
Call Now Button דילוג לתוכן