עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות

הפעל נגישות

דלתות כניסה חרש עץ

 

דלת כניסה מחיר

line - [IMG]

 

כיום, כל אחד יכול לאתר את אותה דלת כניסה בה הוא מעוניין לביתו או לבית העסק שלו במחיר המתאים לו. אם אין הוא מוצא את אותה דלת הוא יכולה להזמינה בהתאמה אישית.

הדרך הטובה ביותר לוודא כי אתם אכן יכולים לרכוש את אותה דלת כניסה במחיר בו אתם מעוניינים היא על ידי קבלת ההחלטה באשר לתקציב העומד לרשותכם לרכישת דלת זו.

 

מאמר זה יפרט בפניכם אודות דלתות מחירים וקריטריונים לקביעת המחיר של דלתות הכניסה, כך תוכלו לדעת מראש מה משפיע על קביעת המחיר של דלתות.

 

דלתות כניסה מחירים

אנשים רבים אשר מעוניינים לרכוש דלתות כניסה לבתיהם אינם טורחים לברר מהם המחירים של דלתות אלו ומה משפיע על קביעת המחיר של כל דלת. למרבית הצער הם מגלים זאת רק ברגע האמת, כאשר הם מגיעים לחנות על מנת לרכוש את דלת הכניסה המתאימה לבית.

 

כאשר אתם מחליטים לרכוש דלת כניסה מחיר הדלת הוא פרמטר לא פחות חשוב מאשר סוג הדלת, עיצובה ופרמטרים נוספים, לכן החלטנו לגולל בפניכם אודות הפרמטרים המשפיעים על קביעת העלות של הדלת:

דלתות מחירים משתנים- מחירי דלתות משתנים בהתאם לחומרים מהם הדלת בנויה, העיצוב שלה, מערכת הנעילה, העמידות ואלמנטים ויזואליים שהוסיפו לדלת.


יש ביכולתכם למצוא דלת כניסה במחיר המתאים לכם, כך שאם עברתם בחנות אחת והמחיר אינו תואם את התקציב שלכם, אל תרכשו את הדלת ותכנסו למחויבות כספית אשר אינה תואמת את היכולת שלכם, המשיכו הלאה, התפשרו על חלק מהמרכיבים של הדלת ומצאו את אותה דלת המתאימה לכניסה של ביתכם.

דלתות מחירים כתוצאה מבחירת חומרים- מחיר דלתות מושפע מהחומרים שבאמצעותם בונים את הדלתות.
אם בחרתם בדלתות מעץ מלא יש לצפות לכך שהדלת תהיה יקרה וזאת לעומת דלת מפורניר.

דלת כניסה מחיר בעקבות אלמנטים ויזואליים ועיצוב- אם החלטתם על עיצוב בהתאמה אישית, העלות של הדלת תהיה יקרה יותר מאשר רכישת דלת קיימת מקולקציה.


בנוסף, ניתן לבחור באלמנטים ויזואליים אשר אינם יקרים לעומת חריטה בעבודת יד או זכוכית מיוחדת אשר מייקרים את המחיר.

דלת כניסה מחיר המושפע מאמצעים טכנולוגיים מתקדמים- יש באפשרותכם לבקש דלת עם מנעול פשוט או לבקש דלת עם מנעול מתוחכם. גם בחירה זו תשפיע על המחיר.
אם אתם מחליטים להזמין דלת כניסה לבית וסבורים כי המחיר המפורסם בקטלוג אינו מתאים לכם.

אנו ממליצים לא לוותר על הדלת, אלא ללכת אל אותו עסק או איש מקצוע, לומר לו מה התקציב העומד לרשותכם ואילו הוא יאמר לכם איזו דלת הוא יוכל לבנות לכם בהתאם לצרכים ולתקציב עליו דיברתם.

 

 

 

דלת כניסה מחיר מתאים לכל כיס

אם החלטתם לקנות דלת כניסה לבית החדש שלכם או לבית אותו אתם מעוניינים לשפץ, חשוב מאוד שתתכננו מראש מהו סכום הכסף אותו אתם מקציבים לרכישתה של דלת חדשה.

כיום, קיים היצע גדול של דלתות במגוון סגנונות וסוגים. דלתות אלו עשויות מחומרים שונים, חלקם יקר יותר וחלקם פחות. החלטה מראש על התקציב אותו אתם מייעדים לדלת תבטיח כי תוכלו למצוא את אותה דלת כניסה בה אתם מעוניינים במחיר המתאים לכיס שלכם וכן לצורך שלכם.

חרש עץ

 

רחוב ההסתדרות 236 מפרץ חיפה

טל. 04-8722333

פקס: 04-8403228

דוא"ל: info@h-e.co.il

 

בניית אתרים